LuxuryCare Logo
HomepageLuxury spaFly serviceSeasideHomepageHomepageHomepage (Úvod)Homepage (úvod)
Seaside Logo

Spa & Care

Zažijte masáž v Luxury Spa. Jinde takovou péči nezažijete.

LUXURY SPA OTEVÍRÁ V PROSINCI 2024.

Pečlivost, moře času, prověřené techniky masáží, kámen, dřevo, teplo a klid. V Luxury Spa poskytujeme takovou úroveň služeb a komfortu, jakou bychom sami rádi přijímali.

Luxury Spa je místo, kde masážní lehátko netlačí, oleje skvěle voní a doteky rukou jsou nejen tak příjemné, ale takové, které Vám pomohou uvolnit svaly, tělo a mysl. Naším přáním je, aby vše, co u nás zažijete, bylo více než dobré, vedlo k Vaší spokojenosti a přesvědčení se k nám opět vrátit.

Profesionální masážní lehátko

Nadstandardně polstrovaný výškově nastavitelný stůl byl originálně navržen tak, aby splňoval kritéria pohodlí bez nepříjemného tlačení švů nejen v oblasti těla, ale zejména v oblasti obličeje. Neméně důležitým prvkem byla estetické hodnota, kterou v Luxury Spa vytváří dřevěné řešení z přírodního masivu.

Oleje míchané na míru

Abychom měli jistotu, že dostáváte jen to nejlepší, necháváme si míchat vlastní oleje. Jemné, šetrné k pokožce a organicky čisté. Dbáme na účinnost kosmetických a tělových produktů díky nimž Vašemu tělu dopřejete klid, relaxaci a vnější krásu.

Příjemné osvětlení

Propracovaný systém ovladatelného osvětlení v kombinaci s vizuálně hřejivým světlem aromaterapeutických svíček dotváří harmonii Luxury Spa. Úroveň osvětlení si sami můžete kdykoliv upravit, abyste se cítili naprosto pohodlně.

Vířivka, jakou jinde nenajdete

Před masáží se rozehřejete a uvolníte v naší vířivce obložené dřevem. Dokonalá ergonomie na míru vyrobené vířivé vany pro Luxury Spa nabízí veškerý komfort nadstandardní vodní masáže. Pohodlně se můžete usadit v několika lehátkách v různých hloubkách s různým zacílením masážních trysek.

Když každý krok hřeje

Teplo je nanahraditelné. Nic Vás neobalí takovou pohodou jako optimálně vyhřáté prostředí. Teplota veškerých prostor Luxury Spa je centrálně řízena ve spojení s výkonnou vzduchotechnikou. Maximální tepelnou pohodu umocňuje také podlahové vytápění, hřející při každém Vašem kroku.

Radost se nadechnout

Veškeré prostory Luxury Spa jsou klimatizovány na příjemnou teplotu a současně vybaveny výkonnou vzduchotechnikou odvádějící vlhkost, nečistoty a alergeny z prostředí ve kterém se pohybujete. Celý systém pracuje tak, aby vytvářené klima maximálně podporovalo duševní pohodu a snadné a zdravé dýchání.

Osvěžující občerstvení

Přivítáme Vás Welcome drinkem a do vířivky vám přineseme šampaňské a čerstvé ovoce. A nejen to - pozitivní a laskavý přístup společně s otevřenou myslí je průvodním prvkem každého z profesionálů v Luxury Spa.

Dokonalé místo a relaxace

Pohoda, klid a bublinky. Úžasné teplo a za chvíli skvělá masáž. Vše musí být perfektní. Když přicházíte, čaj je v šálku a má nejlepší teplotu. Když odkládáte oděvy, máte kam je dát. Ručníky jsou měkké a na svém místě.