LuxuryCare Logo
HomepageLuxury spaFly serviceSeasideHomepageHomepageHomepage (Úvod)Homepage (úvod)
Seaside Logo

Kniha hostů

Nejnovější vzkazy
Jitka a Fred KRZ.
Luxusní zážitek, nádherné prostředí, příjemná atmosféra, profesionální péče. Moc děkujeme!
Jarek Mleziva
Byl jsem hodně moc překvapen a spokojen s masáží. Cítím se super a určitě přijdu zase!!
Adéla Majerová
Byla jsem nadmíru spokojená s perfektní masáží Lucií Lukšové. Cítím se báječně a těším se na další návštěvu. Budu odpočítávat dny!
Martin Hampel
Masáž byla úžasná. Lucka (fyzio) je velice dobrá a příjemná. Překvapilo mě to mile. Dlouho jsem nezažil tak dobrou masáž. Hledal jsem dobrého maséra a už jsem ho našel. Příjemné prostředí, klid, pohoda. Relax jak má být. Po odborné stránce není co vytknout. Jsem moc spokojen, určitě přijdu znovu a všude jen doporučím!
Manželé Machciníkovi
Děkujeme, krásný zážitek. Určitě se tady budeme vracet častěji.
Mazůchovi
Od vstupu do dveří Vašeho SPA až po chvilku, kdy jsme docházeli – BALZÁM NA DUŠI I TĚLO…. Atmosféra i prostředí nádhera, vše naprosto luxusní, profesionální a zároveň velice útulné, příjemné. Služby p. Lucinky Konečné byly SKVĚLÉ. Její přístup, ochota, milé jednání s masáži jsme maximálně spokojeni. Vyhověla naprosto požadavkům přítele – vrcholového sportovce a stejně tak požadavkům mým – těhulce v 8. měsíci s bříškem. Určitě se k vám budeme rádi vracet. Paní Lucince děkujeme
Pavel a Lucie Trombíkovi
Bylo nádherné koukat se na mou spokojenou ženu, kterak si užívá báječnou, úžasnou, skvělou masáž. Děkujeme moc
Michaela P.
Velká spokojenost! Paní Lucka se o mě hezky postarala. Velmi profesionální přístup. Děkuji a příště se těším!
Michele .B.
Všichni máme místa, na která se rádi vracíme_ pro mě to bude od dneška kromě rodiny taky vaše Luxury Spa. Od chvíle, kdy se za mnou zavřely dveře, zapomněla jsem, kde jsem: Dubai, Koh-sah-Moi, Isfahan nebo Ostrava….. stejná profesionalita, přístup, smysl pro detail. Bravo! Nezaspěte, pokračujte, obnovujte. Těším se na shledanou za rok!
Roman Sasko
V dňoch 7 až 12.8.2015, som mal možnosť lektorovať 3 dieučatá + 1 kocúr v thajskej masáži z užasného Luxury Spa. Bolo to velmi príjemné stretnutie v tichom harmonickom prostředí, s ľudmi – terapeutmi, ktori boli šikovni a ich schopnost naučiť sa nové věci v takom veľkom rozsahu, v tak krátkom čase, klobúk dole, no proste za jedna! A proto vám všetkým želám veľa pozitívnych referencí, na to čo robíte a jako to robíte; váš profesionálný prístup, otvorené srdiečka to je to , prečo si myslím, že vaši klienti vás budú s nadšení vyhľadávať. S láskou, lektor thai.
Petr Novák
V práci většinou sedím před počítačem nebo za volantem a záda tím dost trpí. V Luxury Spa v Ostravě mi po vyšetření doporučili manipulační léčbu. Zkusil jsem to a vážně to pomohlo.
Jirka H.
Rád sportuji a jednou při tenise jsem si poranil kotník. Byl jsem s tím u lékaře, ale i po léčbě mě noha pořád bolela. Když mi pak známý doporučil fyzioterapii v Luxury Spa, řekl jsem si, že to zkusím. A musím říct, že toho vůbec nelituji. Několikrát jsem tam byl na laseru a kotník bolet přestal.
Ilona Modrá
Po porodu jsem měla problémy se striemi. V Luxury Spa v Ostravě mi díky jejich léčbě začaly strie pomalu ustupovat. A já se cítím mnohem líp.
Napište nám vzkaz