LuxuryCare Logo
BuffaloHomepageHomepageHomepage (Úvod)PhysioHomepageHomepage (Úvod)Homepage (úvod)
Seaside Logo

Kniha hostů

Nejnovější vzkazy
Radek F.
Velice si považuji milého a profesionálního přístupu, hezkého vysvětlení prováděné terapie a důsledného nácviku. Již jsem za život navštívil mnoho fyzioterapeutů, ale žádný nebyl natolik erudovaný a s osobitým přístupem.
Michal O.
Měl jsem dlouhodobé bolesti zad, a tato fyzioterapie mi opravdu pomohla. Terapeut byl nejen profesionální, ale také velmi přátelský a trpělivý. Pomohl mi pochopit, jakými cviky a postupy mohu zlepšit svůj stav.
Ondřej Vaněk
Jsem aktivní sportovec a fyzioterapie je pro mě zásadní. Tato služba byla pro mě doslova spásou. Fyzioterapeut mi pomohl zvládnout zranění a zvýšil mou výkonnost. Je nejen odborníkem, ale také motivujícím trenérem. Velmi doporučuji tuto fyzioterapii všem sportovcům.
Barbora Křižánková
Jsem senior a potřebovala jsem pomoc s bolestmi kloubů a s udržením své pohyblivosti. Fyzioterapie byla pro mě ideální a stále bude. Děkuji. Je skvělé si i popovídat lidským přístupem.
Karolína Mokrošová
Po porodu jsem měla problémy s pánevním dnem a bolestmi zad. Marek byl pro mě záchranou. Pomohl mi znovu získat sílu a sebedůvěru. Díky ní jsem se cítila lépe a silnější jako nová maminka. Fyzio bylo velmi ohleduplné a citlivé.
Napište nám vzkaz