LuxuryCare Logo
BuffaloLuxury spaFly serviceSeasideLuxury physioBonaireDubaiCamelot
Seaside Logo

Bonaire

Vítejte na ostrově, kde rychle zapomenete na čas... je tu toho tolik co zažít a vidět

Ať už chcete prozkoumat živé útesy plné tropických ryb, najít si klidnou pláž nebo si naprosto dokonale užít energie moře a větru, či si jen dopřát nezapomenutelnou kuchyni, vše začíná právě na ostrově Bonaire - opravdové perle Karibiku, kde se budete chtít vracet.

Ubytování v apartmánu

Prostorný apartmán s několika ložnicemi je tady pro Vás. Co můžete očekávat od bydlení na ostrově? Luxusní a pohodlné ubytování v duchu karibského prostředí - světlé, vzdušné, prostorné a tak pohodlné. Součástí apartmánu je prostorná kuchyně.

Vše na dohled a na dosah

Když se podíváte z terasy s výhledem do širokého okolí nebudete chtít jinam. Jste hned na pláži a kousek od plážového klubu, kde Vám nebude nic scházet. Veškeré vybavení pro aktivity na vodě si tady můžete půjčit a prostě si to užít.

Vodní aktivity na ostrově

Je několik míst na světě, které jsou ideální pro windsurfaře - Boniare je jedno z nich. Vítr se tady spouští pravidelně a vytváří přesně to, co potřebujete, aby jste si na prkně užili to pravé! Je toho ale ještě mnohem více co je na ostrově skvělé: kitesurfing, potápění, surfovat na vlnách, kayaking, ale taky i rybaření.

Aktivity na souši

Dokonalé pláže, skvělé jídlo, turistika s nekonečným objevováním krás ostrova. Můžete si půjčit skútr nebo rovnou čtyřkolku a poznat ostrov z blízka. Tohle všechno tady můžete zažít včetně veselého nočního života v barech a na párty. Ostrov Bonaire oplývá životem.

© 2023 Luxurycare.cz. Všechna práva vyhrazena

Created by Digital Solutions