LuxuryCare Logo
HomepageHomepageHomepageHomepage (Úvod)HomepageHomepageHomepage (Úvod)Homepage (úvod)
Seaside Logo

Camelot

Místo kde se spojuje, obchodní kreativita a business s odpočinkem, zábavou a relaxací.

Můžete tady v klidu jen přespat a užít si naprostého soukromí a pohodlí. Ale můžete toho tady mnohem více. Camelot nabízí velmi originální prostor pro meetingy, kreativní porady a jednání, zábavu a relaxaci. Jde to snoubit dohromady? Ano, jde. Ty nejlepší nápady vznikají ve skvělém týmu a v Camelotu je vše pro to, aby jste se bavili i pracovali současně.

Ubytování

Ubytovat se můžete ve čtyřech pokojích s vlastním sociálním zázemím a v jednom apartmánu. Klid, teplo, masiv a celá řada detailů. Pohodlné lůžkoviny, kvalitní matrace a hluboké koberce. Mnohem lepší než v hotel - tady jste totiž u nejlepších přátel, kteří mají zájem, abyste se cítili skvěle.

Meetingy

Jsme připraveni na velké akce, ale i na rozumné stratetgické porady. Vše v duchu pohody, v měkkých sedačkách a oblkopení dřevem... ale s podporou nejlepších technologií a jen krůček od mnoha forem zábavy a relaxace. V Camelotu pro Vás máme několik zasedaček a rozhodně Vás překvapí jejich útulnost.

Zábava

Zábava k business patří, tak proč si neoddechnout? Pojďte si zahrát tenis, stolní tenis, billiard nebo virtuální bowling či golf. Máme dokonce vlastní kino, které je jak stvořené pro originální projekci či jen oblíbený film s popcornem v ruce. A je toho ještě více.

Servis a Cattering

Máme vlastní domácí kuchyni a vaříme v ní poctivě a ze skvělých surovin. Prostor, kde se podávají snídaně dokážeme během několika okamžiků změnit na útulnou vinárnu a můžete se bavit dále. Jídlo a pití je prostě fajn.

© 2023 Luxurycare.cz. Všechna práva vyhrazena

Created by Digital Solutions